Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Daca am muncit in Italia timp de 12 cu acte in regula ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Daca am muncit in Italia timp de 12 cu acte in regula as putea ...

Daca am muncit in italia time de 12 cu acte in regula as putea sami aduc ani de munca in rominia va multumesc
In opinia mea, angajatorul trebuie sa tina cont de acest regulament si să va recunoască vechimea rezultată din perioada în care ati muncit în străinătate
Multumesc pentru ajutor, o sa le spun de acest regulament, sigur nu stiu de existenta lui.