avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 537 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Daca am muncit in Italia timp de 12 cu acte in regula ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Daca am muncit in Italia timp de 12 cu acte in regula as putea ...

Daca am muncit in italia time de 12 cu acte in regula as putea sami aduc ani de munca in rominia va multumesc
Cel mai recent răspuns: Nicole787 , utilizator 19:02, 1 Iulie 2021
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
In opinia mea, angajatorul trebuie sa tina cont de acest regulament si să va recunoască vechimea rezultată din perioada în care ati muncit în străinătate
Multumesc pentru ajutor, o sa le spun de acest regulament, sigur nu stiu de existenta lui.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Eu am lucrat 6 ani în austria unde am plătit toate contribuțiile ... HortensiaH HortensiaH Eu am lucrat 6 ani în Austria unde am plătit toate contribuțiile la zi. La locul de munca actual din România nu mi se recunosc acești ani și în ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, va rog sa ma ajutati ... am lucrat in cipru 10 ani, ... Nicole787 Nicole787 Buna ziua, Va rog sa ma ajutati ... Am lucrat in Cipru 10 ani, m-am intors in Romania si m-am angajat la Politia Locala S3. Am inteles ca conform ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, vechimea in munca din strainatate (italia ) se ia ... elservconstruct elservconstruct Buna ziua, Vechimea in munca din strainatate (Italia ) se ia in calcul la incadrarea in munca in sectorul bugetar in Romania ? Si daca da, care este cadrul ... (vezi toată discuția)