Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Daca deja ne-am judecat pentru acest imobil și am ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Daca deja ne-am judecat pentru acest imobil și am câștigat ...

Daca deja ne-am judecat pentru acest imobil și am câștigat se poate iarăși datorita actului de mediere semnat de soțul înainte de proces sa se schimbe lucrurile deși reclamanta in acte nu mai e proprietara nu mai e proprietara imobilului...atunci nu se mai ia în considerare decizia din proces în care instanța nea
dat imobilul ? Va rog ..nu îmi găsesc liniștea ..
O hotărâre judecătorească definitivă nu poate fi schimbată datorita unui act eliberat în cadrul unei medieri.Totusi situatia dvs trebuie verificate de un av mergeți la o consultație,arătați actele, la ce se refera medierea ce obiect a avut dosarul din instanța etc.Pama atunci raspunsurile sunt pur orientativ.e.
Mulțumesc mult pentru răspuns