Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... buna suntem un grup de 7 persoane din tara si Cautam ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

buna suntem un grup de 7 persoane din tara si Cautam avocat specializat ...

buna suntem un grup de 7 persoane din tara si Cautam avocat specializat in dreptul muncii in Bucuresti,care ar fi dispus sa ne reprezinte contra unui comision de succes in recuperarea unor salarii de aprox 10k eur de persoana de la o firma aflata in faliment.Mai multe detalii in privat,multumesc
mariuscia, utilizator
In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]
va multumesc pt raspuns dar cum aflu care dintre ei ar fi dispusi sa se implice doar pe comision de succes?iau legatura cu fiecare in parte?
Luati legatura cu fiecare persoana aleasa de dvs ... si veti compara ofertele primite.
Nu cred ca puteți găsi avocat asa cum vreți din mai multe motive.
Unul dintre motive este acela ca sunt șanse foarte mari sa nu isi poată obține banii avocatul si aceasta după câțiva ani de termene de judecata.

Sfatul meu este sa cautati avocat care sa va redacteze ce este de redactat și cam atât.
Conform normelor UNBR va trebui sa achitați insa o suma de bani pentru redactarea respectivei cereri mai înainte de redactarea cererii.
Se percepe onorariu la valoare conform normelor UNBR.

Sper ca v-au fost de folos aceste îndrumări.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat
Nu cred ca o sa găsiți prea multi doritori deoarece durata procedurii este de lunga durata si nu este dispus nimeni sa munceasca ani de zile pt onorarii ipotetice.Daca era alt gen de speta imobile nationalizate,daune morale ca urmare a unui accident era alta discutie dar asa....
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat