avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 598 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am un vecin,a închis drumul public,a deschis pe unde ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am un vecin,a închis drumul public,a deschis pe unde a vrut ...

Am un vecin,a închis drumul public,a deschis pe unde a vrut el alt drum,pe terenul altor persoane, primăria,tace,la păsări le dă drumul și zice să facem garduri înalte și să nu lăsăm porțile cumva deschise.
Cel mai recent răspuns: Avocat Sebastian Murariu , Avocat 12:56, 13 Mai 2021
Adresati-va, în scris, cu o plângere, la poliția locală. Faceți sesizări, doar scrise!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua,as dori sa adresez o intrebare comunitatii de pe site-ul ... Law2103 Law2103 Buna ziua,as dori sa adresez o intrebare comunitatii de pe site-ul acesta,cum as putea proceda in privinta unei vecine ce detine un teren cu casa amplasat la ... (vezi toată discuția)
Acces la drum ungureanu marioara ungureanu marioara buna seara!bunica mea locuieste la tara este in litigii cu vecinii sai din cauza unui drum, ce face accesul la acasa acesteia,cei din urma sustinand ca drumul ... (vezi toată discuția)
Impartire curte, fara a iesi din cota indiviza SMarius2016 SMarius2016 Buna ziua, ma confrunt cu urmatoarea problema: Locuiesc intr-o casa administrata de Statul Roman, in care se afla 6 apartamente. Un singur vecin a cumparat ... (vezi toată discuția)