Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am un vecin,a închis drumul public,a deschis pe unde ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am un vecin,a închis drumul public,a deschis pe unde a vrut ...

Am un vecin,a închis drumul public,a deschis pe unde a vrut el alt drum,pe terenul altor persoane, primăria,tace,la păsări le dă drumul și zice să facem garduri înalte și să nu lăsăm porțile cumva deschise.
Adresati-va, în scris, cu o plângere, la poliția locală. Faceți sesizări, doar scrise!