avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1187 soluții astăzi

Rămâi informat cu avocatnet.ro, acum și pe Google News. Click aici și apasă pe urmărește-ne (follow sau steluță)!

Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Stagiul militar, vechime in munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Stagiul militar, vechime in munca

Buna ziua, persoanelor care s au angajat după efectuarea stagiului militar l-i se ia in considerație perioada la constituirea vechimii in munca?
Cel mai recent răspuns: Ion. D. , utilizator 22:07, 15 Mai 2021
In ce perioada a fost efectuat stagiul militar?
1975-76

Cornel Vasile a scris:

In ce perioada a fost efectuat stagiul militar?

1975-76
Ultima modificare: Sâmbătă, 15 Mai 2021
Ion. D., utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Angajat/muncitor in perioada stagiului militar -constituie vechime in munca? zsolti zsolti In perioada efectuarii stagiului militar, tatal meu a muncit la Combinatul Siderurgic Galati prin 1975-1977 UM -01755. Nu stim daca in aceasta perioada a fost ... (vezi toată discuția)
Stagiu militar la marina-vechime in munca? denisaraul denisaraul buna ziua,in perioada 1975-1977 am efectuat stagiul militar de 2 ani la marina,imediat dupa terminarea liceului si va rog sa-mi spuneti daca acesti 2 ani vor ... (vezi toată discuția)
Este adevarat ca stagiul militar nu mai este valorificat la acordarea pensiei? dan62 dan62 este adevarat ca dupa noua lege a pensiilor nu se mai ia in consideratie la vechimea in campul muncii stagiul militar...pt ca eu am facut doi ani de armata si ... (vezi toată discuția)