Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Completare anexa 1 la declaratia privind beneficiarii ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Completare anexa 1 la declaratia privind beneficiarii reali

La modalitatea in care se exercita controlul asupra societatii / persoanei juridice ce anume se poate trece?
Fiind asociat unic ma gandeam la:
"Asociat unic / detinere 100%"
Astazi am depus declaratia, m-a lamurit doamna de la ghiseu, se trece "direct" sau "indirect".