Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Bună!Azi am comandat de pe emag 4 anvelope care le-am ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Bună!Azi am comandat de pe emag 4 anvelope care le-am găsit disponibile ...

Bună!Azi am comandat de pe emag 4 anvelope care leamgăsit disponibike pe site emag,am primit confirmare comandă cu specificatia ca le voi primi ulterior ,tot azi am fost sunat de un reprezentant care vinde pe emag că această ofertă nu o au și că este vina celor de pe platforma emag,și să-mi anulez comanda.Ce pot să fac,sau am ceva șanse să mai intru în posesia lor?Mulțumesc!
Discutati cu cei de la emag si vedeti ce spun.
Cititi si politica de livrare...