avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 521 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Bună!Azi am comandat de pe emag 4 anvelope care le-am ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Bună!Azi am comandat de pe emag 4 anvelope care le-am găsit disponibile ...

Bună!Azi am comandat de pe emag 4 anvelope care leamgăsit disponibike pe site emag,am primit confirmare comandă cu specificatia ca le voi primi ulterior ,tot azi am fost sunat de un reprezentant care vinde pe emag că această ofertă nu o au și că este vina celor de pe platforma emag,și să-mi anulez comanda.Ce pot să fac,sau am ceva șanse să mai intru în posesia lor?Mulțumesc!
Cel mai recent răspuns: Ionut.ion , utilizator 13:33, 25 Mai 2021
Discutati cu cei de la emag si vedeti ce spun.
Cititi si politica de livrare...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua, astazi am facut o comanda online de pe un site din ... Ionut234 Ionut234 Buna ziua, Astazi am facut o comanda online de pe un site din Romania de 5 produse. Comanda a fost preluata, iar eu am primit o factura digitala cu comanda ... (vezi toată discuția)
Abuz emag alinbetiu alinbetiu Buna ziua, ma numesc Alin si am o problema cu Emag, In data de 11.12.2015 am plasat o comadna la ei pe site la o saltea, confirmare comenzi sa facut pri email ... (vezi toată discuția)