Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Cunoscand numarul dosarului de la Parchet 3250/P/2020 ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Cunoscand numarul dosarului de la Parchet 3250/P/2020 (de pe ...

Cunoscand numarul dosarului de la Parchet 3250/P/2020 (de pe langa Judecatoria Pitesti), mi s-a comunicat verbal ca a fost trimis in judecata. Cum pot afla numarul dosarului in instanta? Precizez ca nu sunt parte in dosar.
Multumesc anticipat!
Cautati dupa nume, oricum primiti citatie.
Pai nu cunosc nici numele inculpatilor! Eu doar am sesizat la Garda Forestiera taierea copacilor... iar Comisarul de la Politie mi-a zis pur intamplator de trimiterea dosarului in instanta...
Nu am calitatea de persoana vatamata!
aidu, utilizator