Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua, revin cu o nouă întrebare, dacă o ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua, revin cu o nouă întrebare, dacă o persoana lucrează ...

Bună ziua, revin cu o nouă întrebare, dacă o persoana lucrează timp de 15 ani cu contract part-time (2 ore) având un salariu brut de 570 de lei și net de 365 de lei cam ce pensie ar avea? Menționez ca ăștia-s singuri ani de munca
~ Conținut șters la cerere ~
Indemnizatia minima pentru pensionari care la acest moment este in valoare de 800 lei