avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 495 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua, revin cu o nouă întrebare, dacă o ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua, revin cu o nouă întrebare, dacă o persoana lucrează ...

Bună ziua, revin cu o nouă întrebare, dacă o persoana lucrează timp de 15 ani cu contract part-time (2 ore) având un salariu brut de 570 de lei și net de 365 de lei cam ce pensie ar avea? Menționez ca ăștia-s singuri ani de munca
Cel mai recent răspuns: Carp Mircea , utilizator 15:20, 29 Iunie 2021
~ Conținut șters la cerere ~
Indemnizatia minima pentru pensionari care la acest moment este in valoare de 800 lei

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Salariu femeie de serviciu Elidor Elidor Buna ziua, pentru o femeie de serviciu care activeaza doar pe 1 scara din 3 ale unei Asociatii de proprietari, 1.la conventia civila ce se incheie, ce dari ... (vezi toată discuția)
Salarizare asistent personal a persoanei cu handicap grav nonanona nonanona care este salariu unui asistent personal al unei persoane cu handicap grav? Conform contractului de munca mai este remunerat cumva sau indemnizatia alocata ... (vezi toată discuția)
Venit suplimentar in ccc. job part-time Mihail9 Mihail9 Buna ziua. Ma numesc Mihai. Am si eu o intrebare careia nu ii gasesc raspuns. Am doua locuri de munca unul full time la care castig 3800 ron si un al doilea ... (vezi toată discuția)