Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Buna ziua , as dori sa stiu care sunt pasii de urmat ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Buna ziua , as dori sa stiu care sunt pasii de urmat pentru infiintarea ...

Buna ziua , as dori sa stiu care sunt pasii de urmat pentru infiintarea unei firme noi de TAXI si cum pot accesa fondurile europene? Pentru firma noua de taxi gen start up.
Inainte de a infiinta firma, mai bine consultati un consultant specializat pe start up si vedeti daca puteti realiza o firma de taxi pe start up.