avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 304 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Buna ziua , ma poate ajuta si pe mine cu un model de ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Buna ziua , ma poate ajuta si pe mine cu un model de anexa la ...

Buna ziua , ma poate ajuta si pe mine cu un model de anexa la un contract de hosting web? Va multumesc si astept feedback-ul dvs.
Buna ziua,
Anexa la care faceti referire trebuie adaptata in functie de activitatea prestata de dumneavoastra.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Am realizat un site, clientul il foloseste dar nu l-a platit. ce pot sa fac? romeomoanta romeomoanta Sunt persoana fizica autorizata pentru realizarea de pagini web. Am primit o comanda pentru realizarea unui site de prezentare pentru o pensiune. Patronul ... (vezi toată discuția)
Ce conține un contract de prestare servicii? Julieta352 Julieta352 Bună ziua! Recent mi-am făcut PFA și urmează să închei primul meu contract de prestare servicii. Mă ocup de copywriting si design graphic. Problema ... (vezi toată discuția)
Pfa -administrator mirusaby mirusaby Buna ziua, cine ma ajuta cu un model de contract intre o PFA (administrator) si o asociatie de proprietari. Multumesc anticipat! (vezi toată discuția)