Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Inca liber desi si-a luat cu executare si nu a facut ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Inca liber desi si-a luat cu executare si nu a facut apel. Cum este posibil?

O persoana care si-a luat 3 ani si 6 luni cu executare este inca libera, desi nu a facut apel. Stiu 100% asta. Cum este posibil asa ceva? Prin ce chichita legala?
Ar fi superb :D