Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, E obligatoriu antetul/logoul companiei ca ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, E obligatoriu antetul/logoul companiei ca element ...

Buna ziua,

E obligatoriu antetul/logoul companiei ca element in fisa postului?
Multumesc,
Nu exista niciun text de lege care sa cuprinda ce contine o fisa a postului.

Vedeti si acest articol
www.avocatnet.ro/articol_381...
multumesc,