Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Am vandut on consola de jocuri care avea o problema pe ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Am vandut on consola de jocuri care avea o problema pe care nici ...

Am vandut o consola de jocuri care avea o problema pe care nici eu nu o stiam,dar nu e atat de grava problema.
Azi cand am vandut produsul l-am lasat pe cumparator sa testeze cum a vrut el, in 5 minute s-a decis si mi-a dat banii in mana,dupa o ora ma suna si ma ameninta cu bataia cu tatal lui daca nu ii dau banii inapoi.Mentionez ca nici eu nu am stiut de acest defect de joystick.Patesc ceva de la politie ?
morox, utilizator
Daca nici tu nu stiai de defectul joystickului, de unde stii ca exista in momentul in care ai vandut produsul? NU cumva incearca sa te fraiereasca, vrand sa iti inapoieze bunul, dar cu un joystick schimbat si cu probleme?? La asta te-ai gandit??