avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 207 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Societatea catre care s-a transmis ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Societatea catre care s-a transmis transferul unui ...

Buna ziua,
Societatea catre care s-a transmis transferul unui angajat, a comunicat un CUI eronat. Cum pot corecta in Revisal?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:14, 30 Iulie 2021
Studiati in Manualul de utilizare al Aplicatiei - Anulare transfer contract.

Manualul de utilizare a aplicației Revisal se regăsește în aplicația instalată, accesând butonul „(?)” situat în colțul din dreapta sus al ferestrei principale a aplicației, sau prin apăsarea tastei F1, în orice ecran s-ar afla utilizatorul.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Incetare suspendare cim in revisal inesta255 inesta255 Buna ziua, am un contract de munca suspendat in Revisal pana la data de 14.04.2020. Nu am stiut ca trebuie sa operez incetare suspendare in Revisal, am ... (vezi toată discuția)
Anulare in revisal Vilcu Gina Vilcu Gina Buna ziua.Am operat in REVISAL pe data de 08.05.2015, o suspendare de o zi ,dar nu am transmis-o tot in acea zi ci a ramas sa o transmit astazi.Intre timp ... (vezi toată discuția)
Preluare baza de date revisal suciugeorgeta suciugeorgeta Va rog daca cineva stie...cum pot prelua baza de date de la o contabila pentru a putea lucra revisalul si cum se introduce la mine in Revisal??? (vezi toată discuția)