Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Societatea catre care s-a transmis ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Societatea catre care s-a transmis transferul unui ...

Buna ziua,
Societatea catre care s-a transmis transferul unui angajat, a comunicat un CUI eronat. Cum pot corecta in Revisal?
Studiati in Manualul de utilizare al Aplicatiei - Anulare transfer contract.

Manualul de utilizare a aplicației Revisal se regăsește în aplicația instalată, accesând butonul „(?)” situat în colțul din dreapta sus al ferestrei principale a aplicației, sau prin apăsarea tastei F1, în orice ecran s-ar afla utilizatorul.