Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Abonament premium platit - PREMIUM INACTIV!
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Abonament premium platit - PREMIUM INACTIV!

Buna ziua,

In data de 10.05.2021 am platit un abonament premium starter 6 cu o valabilitate de 6 luni in intervalul 2021-05-10 - 2021-11-10. Cu toate acestea mie imi apare in cont ca varianta premium este inactiva. De ce se intampla acest lucru? Ma astept ca de banii platiti sa beneficiez de serviciul achizitionat. Astept raspuns urgent din partea dvs.

Multumesc!
Bună dimineața. O sa va contacteze astăzi colegii de la suport, sa vedem exact care e problema contului. Ați verificat și în Spam? Nu cumva aveți acolo emailul de activare?