Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua!Am o nelamurire si as dorii sa va cer ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua!Am o nelamurire si as dorii sa va cer ajutorul...La ...

Buna ziua!Am o nelamurire si as dorii sa va cer ajutorul...La o Casa de Ajutor Reciproc sunt angajate cu carte de munca 2 persoane pentru care se plateste CAM si mai sunt alte 3 persoane alese prin Adunare Generala fara carte de munca si as dorii sa stiu daca pentru acestea se plateste CAM.
Si care articol este corect dintre cele 2:
-(11) 3.3.PF alese in cadrul PJ fara scop patrimonial (pers. alese in CA/CD/CS/CE/BP/CD)
-(4 ) 4.Membri in comisia de cenzori/ comitetul de audit/ consilii, comisii, comitete; pers. cu contract de mandat în asoc.de proprietari.
Nu este subiect sub incidenta dispozitiilor asociatiilor de proprietari dupa cum ati inteles sa selectati sectiunea de postare topic
Rugati prin mesagerie privata administratorii sau moderatorii de pe forum sa mute topicul in sectiunea specializata