Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Amanare pronuntare Buna ziua. Solutia instantei la ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Amanare pronuntare Buna ziua. Solutia instantei la ultimul termen ...

Amanare pronuntare
Buna ziua. Solutia instantei la ultimul termen este: "Amâna pronuntarea la data de 06.10.2021 Pronuntată în sedintă publică, azi 22.09.2021." Va rog sa-mi spuneti daca la termenul respectiv trebuie sa fie prezente partile.
Va multumesc
Nu.
Multumesc.