Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Am făcut amindoua doze de vaccin am certificatul ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Am făcut amindoua doze de vaccin am certificatul verde întrebarea ...

Am făcut amindoua doze de vaccin am certificatul verde întrebarea este că se va face și a 3 doza de vaccin se aude in caz că mă obligă angajatorul sa fac a 3 doza de vaccin pot refuza daca refuz vaccinul mă poate testa de covid pe banii angajatorului.
La a 3 doza pot sa am probleme de sănătate cine răspunde de mine daca nu mai sunt bun de munca.

Lăsați problemele astea ciudate, cu cea de-a 3-a doza, v-a obligat angajatorul să vă faceți cele 2 doze anterioare de vaccin și n-ați mai fost apt de munca?
Întreb nu mia zis nimic sa fac a 3 doza de vaccin mă gândesc îmi poate impune angajatorul cu a 3 doza.

latka a scris:

Lăsați problemele astea ciudate, cu cea de-a 3-a doza, v-a obligat angajatorul să vă faceți cele 2 doze anterioare de vaccin și n-ați mai fost apt de munca?

Ginditi-va la alte lucruri, mult mai placute.