Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna seara, Stie cineva daca la CEDO, avand o cerere ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna seara, Stie cineva daca la CEDO, avand o cerere admisibila, ...

Buna seara,
Stie cineva daca la CEDO, avand o cerere admisibila, se pot depune ulterior documente in format electronic sau pe suport CD, DVD, etc.?
Va multumesc
O cerere la CEDO trebuie să conțină toate informațiile solicitate în părțile relevante ale formularului de cerere și să fie
însoțită de copii ale documentelor justificative relevante.

Orice omisiune în completarea formularului sau simplul fapt de a nu anexa copiile documentelor necesare poate determina Curtea să refuze înregistrarea cererii fără a o examina.
Cererea a fost declarata admisibila, a avut documentele atasate referitor la speta, mai trebuie sa stabilesc pretentiile si sa justific cu documente, dar pana acum nu mi s-a solicitat.