Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... BUNA ZIUA ! SUNT MEDIC VETERINAT ANGAJAT LA ORDINUL 42 ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

BUNA ZIUA ! SUNT MEDIC VETERINAT ANGAJAT LA ORDINUL 42 SI AS ...

BUNA ZIUA ! SUNT MEDIC VETERINAT ANGAJAT LA ORDINUL 42 SI AS VREA SA MI DESCHID O FARMACIE . AS PUTEA SA DETIN FARMACIA PE NUMELE MEU ???
Puteti infiinta o farmacie veterinara.

NORMĂ SANITARĂ VETERINARĂ din 23 iunie 2014
privind condițiile de organizare și funcționare a unităților farmaceutice veterinare, precum și procedura de înregistrare sanitară veterinară/autorizare sanitară veterinară a unităților și activităților din domeniul farmaceutic veterinar
[ link extern ]