Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pentru continuitatea pensiei de urmaș știu că ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pentru continuitatea pensiei de urmaș știu că trebuie să ...

Pentru continuitatea pensiei de urmaș știu că trebuie să depun la casa de pensii niște acte că :adeverință de student,cupon de pensie dar nu îl am pe cel original oare pot depune o copie scanată , care ar fi data limită de depunere a actelor la casa de pensii și dacă pot să le trimit prin poștă cu mandat,eu fiind la facultate . Mulțumesc anticipat!
Aveti raspuns si in celalalt topic deschis de dvs
www.avocatnet.ro/forum/discu...
Doar adeverinta de la facultate si copie buletin. Atat tebuie. Nu mai este necesar cuponul de pensie, in gaseste dupa CNP.