Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Din greseala am inregistrat un salariat in ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Din greseala am inregistrat un salariat in revisal ...

Buna ziua! Din greseala am inregistrat un salariat in revisal pe al angajator? Cum pot corecta? Care sunt pasii de urmat? Nu am apucat sa transmit fisierul la ITM. Va multumesc!
Bajinaru Ramona, utilizator
1. Incetati c.i.m. cu data incepetii activitatii .
Temei incetare: alt temei
Explicatie: inregistrare eronata c.i.m.

2. Radiere c.i.m.

3. Radiere salariat
Multumesc!