Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Puteti sa imi spuneti legea unde scrie cat trebuie sa ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Puteti sa imi spuneti legea unde scrie cat trebuie sa plateasca ...

Puteti sa imi spuneti legea unde scrie cat trebuie sa plateasca asigurarea de auto daca repar masina in regie proprie? Va multumesc
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc, adica asigurarea poate sa si spuna iti platim doar reparatia la service? Doar la aia este obligat? Adica daca nu vreau sa imi repar masina nu am nici un drept sa primesc ceva?