Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Am avut accident in Romania . Vinovatul este la ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Am avut accident in Romania . Vinovatul este la cityinsurance, ...

Am avut accident in Romania . Vinovatul este la cityinsurance, La CERERE PENTRU DESCHIDEREA DOSARULUI DE DAUNĂ la fondul de garantie, scrie pe formular ca trebuie: "Copie împuternicire / Procură/ Cesiune;"
Ce trebuie facut acolo? Va multumesc mult.
~ Conținut șters la cerere ~