avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 670 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Am avut accident in Romania . Vinovatul este la ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Am avut accident in Romania . Vinovatul este la cityinsurance, ...

Am avut accident in Romania . Vinovatul este la cityinsurance, La CERERE PENTRU DESCHIDEREA DOSARULUI DE DAUNĂ la fondul de garantie, scrie pe formular ca trebuie: "Copie împuternicire / Procură/ Cesiune;"
Ce trebuie facut acolo? Va multumesc mult.
Cel mai recent răspuns: julia321 , utilizator 10:25, 22 Octombrie 2021
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Valabilitate rca euroins??? tiberiu448 tiberiu448 Bună ziua! Ce se întâmplă acum cu cei care au RCA făcut la euroins pe un an de zile mai este valabil sau nu??? Mulțumesc! (vezi toată discuția)
Un sfat va rog vrumos geky geky va salut,azi in data de 07.12.2011 cumnatul meu a fost implicat intr-un accident auto din cauza unuia care nu a respectat semnul de circulatie cedeaza ... (vezi toată discuția)
Accident circulatie fara victime, refuz recunoastere vinovatie rotarunicolae rotarunicolae La data de 30.05.2015 am avut un accident de circulatie in Bucuresti. Ne-am prezentat la politie si vinovat de producerea accidentului a fost celalalt ... (vezi toată discuția)