Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pentru un angajat care prezinta concediu medical ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pentru un angajat care prezinta concediu medical (covid) din ...

Pentru un angajat care prezinta concediu medical (covid) din prima zi de angajare, contractul de munca este valid?
Multumesc!
Da, este valid dar suspendat.