Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Care ar fi un top 10 avocați specializați în penal ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Care ar fi un top 10 avocați specializați în penal din Bucuresti? ...

Care ar fi un top 10 avocați specializați în penal din Bucuresti? Mulțumesc!
Nu se intocmesc astfel de aprecieri/ recomandari pe acest site. Regulamentul forumului interzice astfel de actiuni.
Va puteti adresa Baroului de avocati din Bucuresti.
Puteti accesa butonul "consultanti" din forum si va alegeti persoana dorita, care daca este disponibila, va poate consilia contracost.