Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună ziua doresc si eu un avocat sau firma avocați ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună ziua doresc si eu un avocat sau firma avocați pe secția ...

Bună ziua doresc si eu un avocat sau firma avocați pe secția civilă cu onorariu la cîștig
Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan”, Avocat
Regulamentul forumului interzice sa se faca recomandari.
Va puteti adresa Baroului de avocati din orasul dvs. Puteti da clik pe butonul "consultanti", va alegeti persoana dorita si daca aceasta este disponibila va poate consilia/ reprezenta, contracost.
Contactați-mă în privat.