avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 678 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună ziua doresc si eu un avocat sau firma avocați ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună ziua doresc si eu un avocat sau firma avocați pe secția ...

Bună ziua doresc si eu un avocat sau firma avocați pe secția civilă cu onorariu la cîștig
Ultima modificare: Marți, 1 Martie 2022
Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan”, Avocat
Cel mai recent răspuns: Laszlo Bicsak , Alte profesii 18:11, 1 Martie 2022
Regulamentul forumului interzice sa se faca recomandari.
Va puteti adresa Baroului de avocati din orasul dvs. Puteti da clik pe butonul "consultanti", va alegeti persoana dorita si daca aceasta este disponibila va poate consilia/ reprezenta, contracost.
Contactați-mă în privat.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua, sunt interesat de o consultatie contra cost in legatura ... valentin75676 valentin75676 buna ziua, sunt interesat de o consultatie contra cost in legatura cu o problema juridica (o altercatie) Ploiesti (vezi toată discuția)
Puteti sa mi recomandati un avocat specializat pe executari silite ... nitmar nitmar Puteti sa mi recomandati un avocat specializat pe executari silite din Constanta? (vezi toată discuția)
Buna ziua, imi puteti recomanda un avocat care sa ma ajute cu ... EDDU EDDU Buna ziua, Imi puteti recomanda un avocat care sa ma ajute cu pasii necesari pentru a-l reprezenta pe bunicul meu? Va multumesc. (vezi toată discuția)