Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Citație trimisa online pe politiaromana.ro
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Citație trimisa online pe politiaromana.ro

Salut! Am scris o citație online pe site-ul oficial al poliției, am completat tot ce era obligatoriu, iar după trimiterea citației am primit un e-mail: “ Codul de confirmare a primirii petitiei dumneavoastra este ….“ . Întrebarea este, trebuie sa înscriu acest cod undeva? Sau care este treaba cu acest cod? Țin sa Menționez ca după ce am apăsat pe Trimiteți la citație, nu mi-a apărut nimic sa completez, ci doar ca a fost trimis . Dar nu înțeleg asta cu acest cod de confirmare. Dacă cunoaște cineva, rog mult sa îmi răspundă .
Este similar unui număr de înregistrare a petiției

mitabiciclista a scris:

Este similar unui număr de înregistrare a petiției

Ok, și primesc răspunsul tot prin e-mail sau prin posta ?
Veti primi raspuns fie pe adresa de domiciliul , fie pe adresa de email.

Cornel Vasile a scris:

Veti primi raspuns fie pe adresa de domiciliul , fie pe adresa de email.

Ok, mulțumesc