avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 725 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Citație trimisa online pe politiaromana.ro
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Citație trimisa online pe politiaromana.ro

Salut! Am scris o citație online pe site-ul oficial al poliției, am completat tot ce era obligatoriu, iar după trimiterea citației am primit un e-mail: “ Codul de confirmare a primirii petitiei dumneavoastra este ….“ . Întrebarea este, trebuie sa înscriu acest cod undeva? Sau care este treaba cu acest cod? Țin sa Menționez ca după ce am apăsat pe Trimiteți la citație, nu mi-a apărut nimic sa completez, ci doar ca a fost trimis . Dar nu înțeleg asta cu acest cod de confirmare. Dacă cunoaște cineva, rog mult sa îmi răspundă .
Cel mai recent răspuns: no name 75 , utilizator 10:01, 1 Noiembrie 2021
2 din 2 utilizatori consideră
acest răspuns util
Este similar unui număr de înregistrare a petiției


mitabiciclista a scris:

Este similar unui număr de înregistrare a petiției


Ok, și primesc răspunsul tot prin e-mail sau prin posta ?
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Veti primi raspuns fie pe adresa de domiciliul , fie pe adresa de email.


Cornel Vasile a scris:

Veti primi raspuns fie pe adresa de domiciliul , fie pe adresa de email.

Ok, mulțumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Reclamatie itm euangajat euangajat Vreau sa fac o reclamatie la ITM ultimului meu angajator. Pe site-ul lor am gasit si o adresa de email, pot sa trimit reclamatia acolo sau trebuie sa ma duc ... (vezi toată discuția)
Sesizare ministerul sanatatii mihailaion mihailaion Am trimis pe adresa de emaill a ministerului sanatatii o sesizare, al acre nu am primit raspuns. Intreb daca cunoasteti o adresa de email a Min.Sanatatii?Ce ... (vezi toată discuția)
Vrei sa primesti zilnic newslettterul avocatnet.ro? Alin Popescu Alin Popescu Constant, unii abonati ai newsletterului gratuit produs de Avocatnet.ro ne semnaleaza faptul ca se intampla sa primeasca cu intarziere newsletterul, sa il ... (vezi toată discuția)