avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 409 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Sesizare Ministerul Sanatatii
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Sesizare Ministerul Sanatatii

Am trimis pe adresa de emaill a ministerului sanatatii o sesizare, al acre nu am primit raspuns.
Intreb daca cunoasteti o adresa de email a Min.Sanatatii?Ce si cum trebuie sa fac in asa fel sa fiu luat in seama?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:35, 29 Iunie 2014
Trimiteti sesizarea in scris, cu scrisoare cu valoare, confirmare de primire si Nota de inventar
Uitati o adresa de e-mail: dirrp@ms.ro

Sunt obligati sa va raspunda in termen de 30/45 de zile de la inregistrarea petitiei.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Nu vine raspuns dacons007 dacons007 buna ziua,D-le avocat,spuneti-mi cui sa ma adresez si ce urmeaza sa mai fac,in ianuarie 2012 am implinit 1 an decind am depus dosarul la Bucuresti,atunci am ... (vezi toată discuția)
Constructie fara autorizatie aiureluuuuuu aiureluuuuuu Buna ziua Vecinul meu a construit in 2012 un grajd fara autorizatie de constructie, la 10 centimetri de razor si a venit cu 8 vaci 40 oi si 6 caini . Am ... (vezi toată discuția)
Citație trimisa online pe politiaromana.ro no name 75 no name 75 Salut! Am scris o citație online pe site-ul oficial al poliției, am completat tot ce era obligatoriu, iar după trimiterea citației am primit un e-mail: “ ... (vezi toată discuția)