avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 607 soluții astăzi

Curs practic: Cum aplicăm TVA la tranzacții cu servicii și bunuri în UE/non-UE? | Lector: Delia Cataramă - Tax Partner, Viboal FindEx. Vezi agenda și participă → 

Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Sesizare Ministerul Sanatatii
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Sesizare Ministerul Sanatatii

Am trimis pe adresa de emaill a ministerului sanatatii o sesizare, al acre nu am primit raspuns.
Intreb daca cunoasteti o adresa de email a Min.Sanatatii?Ce si cum trebuie sa fac in asa fel sa fiu luat in seama?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:35, 29 Iunie 2014
Trimiteti sesizarea in scris, cu scrisoare cu valoare, confirmare de primire si Nota de inventar
Uitati o adresa de e-mail: dirrp@ms.ro

Sunt obligati sa va raspunda in termen de 30/45 de zile de la inregistrarea petitiei.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Nu vine raspuns dacons007 dacons007 buna ziua,D-le avocat,spuneti-mi cui sa ma adresez si ce urmeaza sa mai fac,in ianuarie 2012 am implinit 1 an decind am depus dosarul la Bucuresti,atunci am ... (vezi toată discuția)
Constructie fara autorizatie aiureluuuuuu aiureluuuuuu Buna ziua Vecinul meu a construit in 2012 un grajd fara autorizatie de constructie, la 10 centimetri de razor si a venit cu 8 vaci 40 oi si 6 caini . Am ... (vezi toată discuția)
Citație trimisa online pe politiaromana.ro no name 75 no name 75 Salut! Am scris o citație online pe site-ul oficial al poliției, am completat tot ce era obligatoriu, iar după trimiterea citației am primit un e-mail: “ ... (vezi toată discuția)