Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Sesizare Ministerul Sanatatii
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Sesizare Ministerul Sanatatii

Am trimis pe adresa de emaill a ministerului sanatatii o sesizare, al acre nu am primit raspuns.
Intreb daca cunoasteti o adresa de email a Min.Sanatatii?Ce si cum trebuie sa fac in asa fel sa fiu luat in seama?
Trimiteti sesizarea in scris, cu scrisoare cu valoare, confirmare de primire si Nota de inventar
Uitati o adresa de e-mail: dirrp@ms.ro

Sunt obligati sa va raspunda in termen de 30/45 de zile de la inregistrarea petitiei.