Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... control anaf PF
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

control anaf PF

buna ziua,
ma puteti lamuri care sunt etapele unui control ANAF la o PF banuita de evaziune fiscala? concret a fost efectuat un control in urma unei sesizari si incheiat un PV care sustine reclamatia facuta. ce urmeaza, sesizarea parchetului? multumesc!
de em, utilizator
Da, dupa caz, sesizarea organului de urmarire penala.