avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 729 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna seara, Pentru a obtine o despagubire de la ANRP, ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna seara, Pentru a obtine o despagubire de la ANRP, pentru ...

Buna seara,
Pentru a obtine o despagubire de la ANRP, pentru un teren aflat in comuna Topraisar, Jud. Constanta, imi cer sa fac dovada platii impozitului pentru perioada 1940-1949. Stie cineva de unde se poate obtine asa ceva?
Multumesc
Intrebati la arhivele nationale ,arhivele din zona respectivă etc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Un barbat mi-a zis ca e ruda cu stra-stra bunicul meu vulpita200 vulpita200 Un barbat mi-a zis ca e ruda cu stra-stra bunicul meu, dar pana acum nu a facut dovada ca e ruda cu stra-stra bunicul meu. M-a pus pe mine sa fac dovada ca ... (vezi toată discuția)
Arhive cadastrale buftea simonamilena simonamilena va rog sa ma informati unde ar putea exista ARHIVELE CADASTRALE ALE ORASULUI BUFTEA DINAINTE DE 1949 deoarece la Primaria Buftea nu sunt ,la Arhivele nationale ... (vezi toată discuția)
Compensatii pentru deportatii din bulgaria ovidiu2010 ovidiu2010 Buna ziua, Ma adresez tuturor celor care ma pot ajuta cu urmatoarea problema: - tatal meu este deportat din Bulgaria si intr-o anumita perioada se puteau ... (vezi toată discuția)