Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Pensiune agroturistica se poate construi numai in ...
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Pensiune agroturistica se poate construi numai in intravilan? ...

Pensiune agroturistica se poate construi numai in intravilan?
Dispun de teren agricol extravilan. Trebuie PUZ sa introduc o portiune in intravilan pt obtinere AC??
Poate va ajuta asta [ link extern ] /