Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... inainte de anul 1989 fisa postului era un document ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

inainte de anul 1989 fisa postului era un document obligatoriu ...

inainte de anul 1989 fisa postului era un document obligatoriu la contractul individual de munca?
din ce an a devenit fisa postului document obligatoriu la contractul individual de munca?
multumesc
Din martie 2003 ....prin aprobarea modelului-cadru al contractului individual de muncă