Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Modificare denumirii unei firma impune incheierea unui ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Modificare denumirii unei firma impune incheierea unui act aditional ...

Modificare denumirii unei firma impune incheierea unui act aditional la un contract de vanzare cumparare?
Modificare denumirii unei firma nu impune incheierea unui act aditional.