Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Am fost sunat azi de către angajator să-mi ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Am fost sunat azi de către angajator să-mi trăsmită că de ...

Am fost sunat azi de către angajator să-mi trăsmită că de mâine nu mai are nevoie de mine. Este posibil așa ceva fără preaviz ?
Poate sa aiba daca @florin cioca e in perioada de proba
Daca era in perioada de proba nu se acorda preaviz...
Din august pana acum sunt mai mult de 90 de zile calendaristice... asa ca perioada de proba este exclusa.