Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Documente studii - dosar concurs post contractual
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Documente studii - dosar concurs post contractual

Bună ziua,

Vă rog să imi spuneţi dacă dosarul depus pentru participarea la un concurs pentru ocuparea unui post contractual studii medii vacant, organizat conform HG 286/2011, conţine, la documentele care atestă nivelul studiilor (cf. art. 6 alin. 1, lit. c) din HG 286/2011) doar o copie după suplimentul diplomei de licenţă, trece de selecţia dosarelor.

Vă mulţumesc
Va trebuie copie de pe diploma de licenta. Nu cred ca o copie după suplimentul diplomei de licenţă, va trece de selecţia dosarelor.