Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Valabilitatea tichetelor din 2019 este prelungita?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Valabilitatea tichetelor din 2019 este prelungita?

Valabilitatea voucherelor de vacanţă acordate în 2019 şi în 2020 a fost prelungită până la data de 31 decembrie 2021.

Voucherele de vacanţă emise în 2020 vor putea fi folosite și în 2022
www.avocatnet.ro/articol_563...