Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Suma poprita de banca si virata după 1 an si ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Suma poprita de banca si virata după 1 an si jumătate Începând ...

Suma poprita de banca si virata după 1 an si jumătate

Începând cu luna 10.2019 banca mi-a făcut poprire pe salariu dar banii nu au fost virati către Anaf decât în 03.2021, fara ma instiinteze ca a ținut banii atâta timp. Eu am plătit penalitati in aceasta perioada pentru suma poprita, ce pot face ca sa recuperez penalitatile plătite?

Magbd, utilizator
Dacă aveți dovezi clare în acest sens, da, puteți formula cerere și solicita plata unor daune.