Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, va rog sa ma ajutati cu o lamurire in ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, va rog sa ma ajutati cu o lamurire in privinta unui ...

Facilitate de impozitare acordata pt salariat la 2 societati de constructii
Buna ziua,
va rog sa ma ajutati cu o lamurire in privinta unui salariat care are la functia de baza (8 ore)in domeniul constructii un brut lunar de 30.000 lei, Este angajat part-time ( 2ore) la o a doua sc cu profil constructii, cu un venit brut de 10.000 lei.Facilitatea privind impozitarea salariului se va aplica separat si pentru a doua societate? Mentionez ca ambele indeplinesc conditiile privind cifra de afaceri pe profil constructii.
crissruc, utilizator
Facilitatea privind impozitarea salariului se va aplica separat si pentru a doua societate.