Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizatii - persoane cu dizabilitati - 2022
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizatii - persoane cu dizabilitati - 2022

Bun găsit! Am văzut recent că s-a decis acordarea a unei a treisprezece-a indemnizații pentru persoanele cu dizabilități, în ianuarie 2022. Intrebare: Indemnizaía lunară se va mări și ea, sau nu? Nu se spune nimic despre acest lucru.. Mulțumesc!
florintb, utilizator