avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 617 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizatii - persoane cu dizabilitati - 2022
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizatii - persoane cu dizabilitati - 2022

Bun găsit! Am văzut recent că s-a decis acordarea a unei a treisprezece-a indemnizații pentru persoanele cu dizabilități, în ianuarie 2022. Intrebare: Indemnizaía lunară se va mări și ea, sau nu? Nu se spune nimic despre acest lucru.. Mulțumesc!
Ultima modificare: Joi, 16 Decembrie 2021
florintb, utilizator

Alte discuții în legătură

Indemnizatia pentru al 2-lea copil cristina raucea cristina raucea buna ziua ma numesc Cristina si am o intrebare,am o fetita care anul acesta a implinit un an,si am nascut recent si un baiat.pentru fetitz am primit ... (vezi toată discuția)
Am primit pe cuponul din dec /22 674 lei pe care scrie pensie ... arhirie vasile arhirie vasile am primit pe cuponul din dec /22 674 lei pe care scrie pensie 555 si 116 supliment in luna in luna februarie ptr ianuarie cit voi primi? nu se da dublata ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie crestere copil bogdanraluca bogdanraluca Am inteles ca indemnizatia se acorda pentru sarcinile multiple,intrebarea mea este urmatoarea :atunci cand copilul avea 1 an si jumatate s-a nascut si ... (vezi toată discuția)