avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 698 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Se poate ca o nota de înscriere în program acceptata ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Se poate ca o nota de înscriere în program acceptata de AFM ...

Se poate ca o nota de înscriere în programul rabla acceptata de AFM sa rămână fără finanțare? Ce face beneficiarul când apare mașina în reprezentanta și nu o poate ridica datorita lipsei finanțării.
Ultima modificare: Vineri, 17 Decembrie 2021
Savaschi Mihai, utilizator

Alte discuții în legătură

Rabla 2014 - cabinet medical individual mariusconstantinescu mariusconstantinescu Doresc sa beneficiez de programul rabla. Dealerul spune ca sunt persoana fizica autorizata , AFM-ul spune ca nu sunt persoana fizica autorizata dar nici nu-mi ... (vezi toată discuția)
Intrebare procura rabla 2015 alistarabenzoar alistarabenzoar Am facut o procura pentru a ma putea ocupa de toate actele necesare pentru inscrierea la programul Rabla 2015 cu masina parintilor mei, tatal meu fiind ... (vezi toată discuția)
Impozit venit/declaratie unica IordacheClaudiaElena IordacheClaudiaElena Am predat o masina veche la Remat, prin programul rabla. Pe langa suma modica primita de la Remat pe fierul vechi, am primit o suma (in vouchere) de la buget ... (vezi toată discuția)