Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Se poate ca o nota de înscriere în program acceptata ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Se poate ca o nota de înscriere în program acceptata de AFM ...

Se poate ca o nota de înscriere în programul rabla acceptata de AFM sa rămână fără finanțare? Ce face beneficiarul când apare mașina în reprezentanta și nu o poate ridica datorita lipsei finanțării.
Savaschi Mihai, utilizator