Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua. O firma doreste sa modifice valoarea ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua. O firma doreste sa modifice valoarea diurnei. Ce anume ...

Buna ziua. O firma doreste sa modifice valoarea diurnei. Ce anume trebuie sa faca?
Multumesc
Modifica documentul in baza caruia se acorda , dupa care va comunica salariatilor, prin luare la cunostinta, noul cuantum.