Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună seara. Va rog dacă ma puteți ajuta cu o ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună seara. Va rog dacă ma puteți ajuta cu o speță. În ...

Bună seara. Va rog dacă ma puteți ajuta cu o speță. În urma succesiunii am dobândit o cota parte dintr - o casa. Restul casei am cumpărat-o printr-un credit ipotecar facand astfel reîntregire de proprietate. Banca mi-a acordat o cam jumate din cât valorează casa, a scăzut partea mea și avansul. Ma întreb, se poate face refinanțare pentru a obține o suma mai mare?
posibil sa da, mergeti la banca.