Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua ! Concubina e permisă ca martora intr-un ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua ! Concubina e permisă ca martora intr-un proces de ...

Buna ziua !
Concubina e permisă ca martora intr-un proces de obținere al unui ordin de protecție ?
Ce de întâmpla dacă aceasta a depus mărturie mincinoasa și este descoperită ca a mințit in timpul procesului ?
~ Conținut șters la cerere ~