avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 560 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Bună ziua ma numesc Russo Susanna am o întrebare ...
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Bună ziua ma numesc Russo Susanna am o întrebare unde găsesc ...

Bună ziua ma numesc Russo Susanna am o întrebare unde găsesc un avocat pentru cedo? Pe scurt am fost discriminata și mi au fost respinse definitiv toate cerile de acuzație inclusiv discriminata și respingerea unui ajutor public judiciar în ciuda dovezilor oferite instantei judecătoria Constanța materie civila, as dori o consultanta gratuita pe tru a începe un proces la cedo? Mulțumesc anticipat mail contact surusso80@gmail.com
Cel mai recent răspuns: Susan73 , utilizator 14:27, 22 Februarie 2022
In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]
Mulțumesc frumos

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Dosar cedo Florinmoraru Florinmoraru Am nevoie de un avocat care sa ma reprezinte la CEDO. Am trimis o plangere in 2015, care a fost admisa. (vezi toată discuția)
Contestare decizie pensionare danielgixi danielgixi Buna ziua,un avocat in Constanta ptr deschiderea unui proces cu Casa de pensii Constanța îmi poate recomanda cineva?Va mulțumesc. (vezi toată discuția)
Caut avocat pentru haga litigii de munca ciprian2015 ciprian2015 Am pierdut 2 procese in Romania cu legea in mana. Caut dreptate la Haga. Caut avocat pentru Haga dar sa nu fie din Buzau (vezi toată discuția)