Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Bună ziua ma numesc Russo Susanna am o întrebare ...
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Bună ziua ma numesc Russo Susanna am o întrebare unde găsesc ...

Bună ziua ma numesc Russo Susanna am o întrebare unde găsesc un avocat pentru cedo? Pe scurt am fost discriminata și mi au fost respinse definitiv toate cerile de acuzație inclusiv discriminata și respingerea unui ajutor public judiciar în ciuda dovezilor oferite instantei judecătoria Constanța materie civila, as dori o consultanta gratuita pe tru a începe un proces la cedo? Mulțumesc anticipat mail contact surusso80@gmail.com
In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]
Mulțumesc frumos