Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Buna ziua Functia de politist local , se incadreaza la ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Buna ziua Functia de politist local , se incadreaza la o functie ...

Buna ziua
Functia de politist local , se incadreaza la o functie care implica exercitarea autoritatii de stat ?
Da, întrucât este funcție publică.