Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... La incheierea C.I.M. ,al femei de serviciu, trebuie ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

La incheierea C.I.M. ,al femei de serviciu, trebuie obtinut de ...

La incheierea C.I.M. ,al femei de serviciu, trebuie obtinut de la I.T.M. o adeverinta cu perioada lucrata ? Multumesc.
Nu, de la angajator.

sanda65 a scris:

La incheierea C.I.M. ,al femei de serviciu, trebuie obtinut de la I.T.M. o adeverinta cu perioada lucrata ? Multumesc.

Depinde de perioada lucrata.
A lucrat 2 1/2 ani cu 2 ore / zi.

În ce perioada, de la .. pana la...?