Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua, se poate face ceva impotriva unor vecini ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua, se poate face ceva impotriva unor vecini super galagiosi ...

Buna ziua,
se poate face ceva impotriva unor vecini super galagiosi care muta tot timpul mobila prin casa, fac asta zilnic si toata ziua, plus un copil care alearga prin casa si face zgomot de se sguduie lustra?
Multumesc
sa vorbiti cu ei
Initial discutati amiabil
Daca proprietarul nu intelege sa respecte normele de convietuit in cmomun notificati oficial cu obligatia respectarii programului de liniste si a regulamentului de ordinbe interioara al asociatiei de proprietari-sub sanctiunea obligarii la plata a cheltuielilor aferente solutionarii in instanta
Credeti ca nu am vorbit?