Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Buna ziua . Pe internet nu am gasit vreun raspuns clar ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Buna ziua . Pe internet nu am gasit vreun raspuns clar , asa ...

Buna ziua . Pe internet nu am gasit vreun raspuns clar , asa ca m-am gandit sa apelez la acest site . Vreau sa stiu daca legea noua legata de mobilizarea populatiei in caz de razboi etc. va fi dezbatuta public . Rog sa ma iertati pentru aceasta intrebare . Multumesc!
nu
In acest moment nu exista un astfel de proiect de lege pus in dezbatere publica. Circula doar vorbe pe la tv si prin presa scrisa.
Vă mulțumesc pentru răspuns!

POPA GHEORGHE a scris:

In acest moment nu exista un astfel de proiect de lege pus in dezbatere publica. Circula doar vorbe pe la tv si prin presa scrisa.